دستورالعمل عمومی

تاریخ : 20 مهر 1397, 10:50 نویسنده : ali بازدیدها : 359 نظرات : موضوع : فرمایشات استاد
با درود و سلام خدمت شما کاربران صبور و پیگیر
کاربران عزیزی که تا کنون نتوانسته اند پیغام خود را ارسال کنن،لطفا طبق این دستور،عمل بفرمایند.

لطفا به موارد زیر دقت کنید:
1.کسانی که مراسم باطل سحر را اجرا میکردن،ادامه مراسم را قطع کنن و اگر چله ذکر دارن،از اول شروع کنن.
2.و آنهایی که باطل سحرشان تمام شده ولی ذکر برای شروع چله ندارند،ذکر زیر را با دستور آن به مدت چهل روز اجرا کنن.
(برای هرنیتی که در دل دارید بدلیل این شرایط اضطراری تا راه اندازی سایت،به این ذکر مشغول باشید 
و در پایان چله گزارشی از آنچه که از نیتتون محقق شده یا نه دستور جدید بگیرید.ضرورتی ندارد برای هر نیت ،جداگانه 14 مرتبه بگویید و میتوان برای چندین نیت همان 14 مرتبه را گفت)
 
رَبَّنَا أَتْمِمْ لَنَا نُورَنَا وَاغْفِرْ لَنَا إِنَّكَ عَلَىٰ كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌورب صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم. ﴿التحريم: ٨)
رَبَّنَا اغْفِرْ لَنَا ذُنُوبَنَا وَإِسْرَافَنَا فِي أَمْرِنَا ورب صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .147 – ال عمران.

چهارده مرتبه بعد از هرنماز واجب اول وقت تا 40 روز - خانمها در ایام مخصوص ماهانه ،
در وقت اذان صبح 14 مرتبه ودروقت اذان ظهر 28 مرتبه ودر وقت اذان مغرب هم 28 مرتبه بگویند

3.کسانی که چله ذکر آنها به اتمام رسیده،میتوانند بایک وقفه سه روزه و فرستادن 1400 صلوات و استغفار چله بعدی را شروع کنن.یعنی در این سه روز 1400 صلوات و استغفار فرستاده شود.
4.کسانی که تعداد صلوات و استغفارشون به پایان رسیده یا ذکرهایی که داشته اند در چله جدید شروع کنن و یا اگر ذکری نداشته اند همان دستور شماره 2 را در پایان چله اجرا کنن.
5.و کاربران عزیزی که تازه به این جمع پیوسته اند و با دستورالعمل های سایت آشنا نیستن،تا برقراری برنامه ی جدید سایت ،میتوانند ایتدا 1400 مرتیه صلوات و استغفار بفرستند و سپس این دو ذکر (مندرج در توضیح شماره 2) در چله جدید شروع کنند.
6.انتخاب هر ختم یا نذر بدون توجه به منبع آن حتما باید با مشورت عقل کل یعنی قرآن باشد. اگر قرآن اجازه داد آن نذر یا ختم را انتخاب کنید.در غیر اینصورت توقع نداشته باشید که آن نذر یا ختم فایده ای داشته باشد.
7.در صورتی که وسط چله ذکر هستید و نیازمند به ذکر جدید برای رفع مشکل جدید می باشید کافیست اشاره کنید که در حال اجرای چله ذکر هستید آنگاه ذکر جدید به شما داده میشود.
8.کاربران عزیز به محض اینکه برای چله خود اذن شروع گرفته اید بلافاصله مراسم ذکر خود را شروع کنید.و در صورتی که بین روزهای ذکر فاصله ای افتاد حتما اذن مجدد بگیرید.