درباره ما

سلام و عرض ادب خدمت کاربران عزیز و محترم سایت دیده ناب
حدود 29 سال است که از این خدمات قرآنی ما میگذرد بهترین معرفی برای گردانندگان آن،اینست که همچنان مراجعات با نتایج مؤثرومفید ادامه دارد و بطوریکه اکثر مراجعین از رسیدن به نتیجه مطلوب ابراز خوشحالی کرده اند.
و هیچ ضرورتی ندارد که بخواهید استاد یا دیگر خدمتگذاران این سایت را بیشتر از این بشناسید.
اگر ضرورتی به شناخت بیشتر از سایت و استاد و ...باشد، به طرق مختلف آنگونه که صلاح هست متوجه خواهید شد..و همین برای شما کفایت میکند.
خواهش میکنم نه اصرار به شناخت بیشتر استاد و نه تقاضای گفتگوی مستقیم و نه اصرار به دیدن ایشان را داشته باشید.چون ضرورتی به تحقق این موارد نیست.فقط دعایمان کنید که در پاسخگویی ها کمتر شرمنده شما باشیم
و آنچه مسلم است اینست که توان پاسخگویی های استاد ؛؛ تحصیلات آکادمیک ایشان نیست هرچند که دکترای علوم قرآنی گرایش تفسیر تطبیقی هستند بلکه عنایات و فضل پروردگار است که 29 سال پیش نصیب ایشان شده است.

 

هدف از راه اندازی سایت:

هدف از این خدمات قرآنی رایگان،توجه دادن عموم به بخشی از توانمندی های قرآن و عترت رسول الله (صلی الله علیه و آله) و نماز اول وقت و فریضه ی امر به معروف و نهی از منکر است.

 

توجه مهم: 

و برای پاسخگویی به درخواست های شما به هیچ گونه اطلاعاتی شخصی نیاز نداریم.
نه اسم فامیل شما و دیگران،نه توضیح خواسته هایتان،چون قرآن همه چیز را درباره ی شما میداند.و استاد با،بازکردن قرآن جواب مناسب بخواسته ی شما را میدهند.
شما فقط قول بدهید تسلیم فرامین قرآن باشید.و جناب استاد فقط با تکیه بر میزان فهمی که از قرآن درباره خواسته های شمابدست میاورند نظر میدهند،نه خدای ناکرده با تکیه بر رای خود.
و اینکه گاهی بعضی میخواهند از رمز موفقیت استاد بدانند فقط همینقدر بس،که مبارزه با نفس برای همه راه گشاست،و استاد هیچ گونه ارتباطی با امام زمان (عج) ندارند.البته همه ما خادمان قرآن در این سایت خودمان را فدایی ایشان و اهل بیت رسول خدا(صلی الله علیه و آله و سلم) می دانیم.اگر لیاقت این فدایی بودن را داشته باشیم.
Theme : ParsDle