سوالات متداول

 هر سوالی که ایجاد بد گمانی کند و یا اعتماد به نفس کاذب به وجود بیاورد ما پاسخگو نخواهیم بود
 
سوال کاربر:
1)آیا تعبیر خواب از روی قرآن انجام میشه؟
پاسخ استاد: نه از روی قرآن هست و نه از روی کتاب و نه از روی تحصیلات دانشگاهی،بلکه همان لحظه ای که خواب رو میخوانم یا میشنوم،جوابشو میفهمم.
2)تعبیری که میشه تاچه مدت زمانی اتفاق میفته؟
پاسخ استاد: خواب ما انسان های معمولی از یک روز تا یکسال طول می گشد تعبیر شود.
3)ایا برای خواب دیدن احتیاج به ذکر است؟
پاسخ استاد: خیر احتیاج به ذکر نیست ولی گاهی برای مورد خاصی دستور خواب دیدن وجود دارد.
4)چقدر میشه رو عملی شدنش تعبیر خواب ها حساب باز کرد؟
پاسخ استاد: خیلی جدی و حتمی.
5)آیا در زمان انجام مراحل بطلان سحر ذکر یا ختم قبل را ادامه بدهم؟
پاسخ استاد: خیر.ختم یا ذکرهای خود را به جز (ختم قرآن) قطع کنید.
6)اگر اذان و اقامه را نگوییم ولی به همان اندازه صبر کنیم بعد نماز بخوانیم درست است؟
پاسخ استاد: هیچ نماز واجبی بدون اقامه درست نیست.میتوانید این سوال را از دفتر مرجع خود هم بپرسید.
7)لطفا زمان دقیق نماز اول وقت را بفرمایید؟
پاسخ استاد: با شنیدن اولین الله اکبر اذان از صدا و سیما  نماز اول وقت محسوب میشود.
8)آیا نماز‌ها در 5 وقت خوانده شود؟
پاسخ استاد: خیر.در 3 وقت.نمازعصر بلافاصله بعد از نماز ظهر،و نماز عشا بلافاصله بعد از نماز مغرب.
9)آیا از نظر قرآنی ما چیزی به اسم کابوس که پزشکان می‌گویند بر اثر فشار عصبی برای فرد پیش می‌آید داریم؟
پاسخ استاد: کابوس مفهومی ندارد و همان خواب است. ولی خواب پر مطلب و پر از پیام که بیشترین تعبیر را دارد.ولی در علوم جدیده برای آن تعریفی نشده است.

 ...

 دستور چله و اذن ادامه ذکر،و یا قبولی چله
 وقتی که دستور چله میگیرید تا پایان چله سؤال نکنید که قبول شده یا نه چون ممکنه علیرغم همه کوتاهیهایی که انجام دادید روز آخر؛ کار خوبی انجام دهید که خدا همه خطا واشتباهات را یکجا ببخشد و هروقت که احساس میکنید کوتاهی انجام گرفته 14 مرتبه استغفار بگویید و چله را ادامه دهید.اینطوری هم موفق‌تر برای اتمام یک چله هستید وهم خود را عادت دادید به اینکه مرتبا استغفار بگویید وخدا استغفار دائم بنده اش را دوست دارد و میفرماید اگربنده ام استغفار نمی‌گفت کسی نمی‌فهمید که من غفارم..
 ...
 علت قطع ذکر بدستور قرآن؛ یکی از دلائل زیر شاید باشد:
 بی توجهی به وقت نماز است که ممکن است حداقل یکی از نمازها 5 دقیقه از اذان رد شده باشد و یا در ایام گفتن ذکر عصبی شده باشید و یا از روی خشم ؛ دستورداده باشید یا تصمیمی گرفته باشید ویا تنبیه انجام داده باشید و یا یک دروغ ویا یک غیبت کرده باشید و یا یک فحش از دهان شما خارج شده باشد وکافی است یکی از این کارها را انجام داده باشید که ذکر ؛خودش را از ذاکر پس میگیرد وبشما اجازه ادامه ذکر نمیدهد که احتمالآ با یک دوره چهارده هزار صلوات واستغفارتا هفت دوره؛ ممکن است راه برای ادامه ذکر باز شود وممکن است هرگز موفق به گفتن این ذکر نشوید
 ...
 حکمت صلوات و استغفار هایی که استاد برای چله و یا در میان چله میدهند
 یکدونه صلوات واستغفاربرای آمرزش کافیه تازه اونم در روایت از امام صادق علیه السلام است که میفرماید اول خدا میبخشه بعد کلمه آمرزشو بزبونت میاره ببین چقدر مهربونه که اصلا گروکشی نمیکنه؛ ولی حکمت 14000 یا 9000 یا 5000 یا 2800 یا 1400تا؛ برای برداشته شدن موانع اجابت دعااست وبرای تکمیل ظرفیت اجابت دعادرروح وروان شما و برای سرعت بخشیدن به اجابت دعا وبرای کنترل بی تابی و بی صبری شما که حاجتمندهستید وبرای دفع شیطنت شیطان و اذناب شیطان وبرای فهم اینکه آنچه باعث این توقفه ؛ آیاسحر وجادوست؟ آیا بسته بودن یا پیچیدگیست؟
 وهمچنین برای جبران فرصتهای از دست رفته در کار و زندگی وبرای افزایش باورهای الهی شما؛ که همه کارها در دست خداست میباشد.
 ...
 تهیه عقیقه به روش صحیح
 اگروآنچه که مهم است این است که سفارش امام صادق علیه السلام را در باره فرزنداجرا شود که فرمودند برای فرزندتان تا قبل از هفت روز گوسفندی را عقیقه کنید واین گوسفندتا آخر عمر، انجام عقیقه اش بر گردن پدر است.آبگوشتی که با این عقیقه درست میکنید اورا از بیماریهای عروقی مصونیت می‌بخشد واستخوانهایی که از این عقیقه بدون شکسته شدن دفن میکنید ،بچه را از بیماریهای مفصلی مصونیت می‌بخشید. وبعداز ازدواج برعهده خودش است که چنین کند واگر پدر زنده است انجام دهد که طولانی شدن عمر را برای انجام دهنده بدنبال دارد ان شاءالله. اگر کسی شخصآپولی دارد که برای خودش عقیقه کند آنرا انجام دهد در تغییر وضعیت ایشان بسیار مؤثر است. عمرش 6 ماهه است وبرای پسر نر وبرای دختر ماده در نظر میگیرند ودعایی دارد که قبل از ذبح ؛ باید نام بچه وپدرش برده شود.
 ...
 استخاره در مورد ازدواج مراحل خاصی دارد:
 1) انجام مراسم رسمی خواستگاری و بدون کوچکترین تحمیل از طرف دختر یا پسر، بتوافق برسند
 2) بعد از این توافق ،دختر وپسر بطور رسمی بگفتگو بنشینند وکاملآ بتوافق برسند
 3) بعد از این توافقها ، قرآن را بعنوان بهترین آینده نگر وبهترین مشاور وعقل کل، مخاطب قرارمیدهیم واز او میخواهیم که نظر خود را بدهدکه با توجه به همه این توافقها وآمادگیها برای شروع زندگی ، بما بگوید که ما بخت خوبی برای یکدیگرخواهیم بود یا خیر و هرچه فرمود اطاعت میکنیم و این مطلب مربوط به سوژه ازدواج است-یعنی دختر یا پسر- نه اصل ازدواج!چون اصل ازدواج استخاره نمی‌خواد؛
اما سوژه ازدواج که دختر یا پسر در زندگی خوب عمل میکنند یانه ؟با وفا میمانند یا نه؟ حتمآ استخاره میخواد.
 به این استدلال دقت بفرمایید: بدلیل احترام خاص وغیر قابل وصفی که شما کاربران برای قرآن وآینده نگریش قائل هستید اگر قرآن قبل از خواستگاری بگوید خوب است و شما اگر با بعضی عیبها وموانع کمبودها روبرو شوید میگویید چون قرآن تأییدکرده اشکال نداره چشمهارو ببندید وجلو برین وکار را تمام کنید در حالیکه گاهی یکی ازاون موانع میتواند آینده زندگی را بمخاطره اندازد
 ...
 آیا امکان دارد که با راهنمایی از قرآن و یا تعابیر به نتیجه نرسیم؟
 امکان ندارد کسی با راهنمایی قرآنی یا استخاره یامشاوره یا تعیین وقت قرآنی یا با تعبیر یک خواب ،کاری را شروع کند و طبق جواب بدست آمده نتیجه نگیرد
 مگر اینکه یکی از این اشکالات ده گانه را داشته باشد:
 1.نماز اول وقت نداشته باشد حتی اگر یک وعده از اول وقت به اندازه‌ی وقت یک نماز رد شده باشد.
 2.قرائت روزی 50 آیه قرآن ندارد که این خواندن باید در فاصله‌ی طلوع آفتاب تا غروب آن باشد.
 3.گفتن یک دروغ حتی اگر مصلحتی باشد.
 4.یک تهمت زده باشد ولی توبه نکرده باشد،حتی اگر به اعضای درجه یک خانواده باشد.
 5.به یک بزرگتر یا به پدر و مادر بی احترامی شده باشد چه زنده باشند و چه مرده.
 6.به خانم و یا آقای خانه بی ادبی یا توهین یا بد رفتاری شده باشد و یا خدایی نکرده روی ایشان دست دراز کرده و یا کتک خورده باشد.
 7.از یک امانت به خوبی نگهداری نشده یا در آن خیانت صورت گرفته باشد.
 8.گناه کبیره ای انجام شده باشد و بدون توبه مانده باشد.
 9.نزول پرداخت کرده یا نزول گرفته باشد.
 10.در ادای حقی کوتاهی شده باشد حتی به اندازه‌ی یک کلمه دفاع نکردن یا محکوم نکردن.
 ...
 
 چرا چله‌ها بی تأثیر در اجابت دعاست؟
 گفتیم تا 40 روز نگفتیم از 40 روز ببعد یعنی به کیفیت ذکر گفتنتان بستگی داردممکن است تا چند روز بعد از شروع ذکر نتیجه بگیرید وشاید دقیقآ روز چهلم نتیجه بگیرید وشاید تا هفت چله هم جواب نگیرید .با دقت در نماز اول وقت وکم و زیاد نشدن تعداد ذکردر بعد ازهر نماز ، اجابت خواسته خود را جلو بیندازید.در طول چله ذکر از هر گونه عصبانیت پرهیز کنید که مبطل ذکر است چون در عصبانیت ممکن است واقعیتی برملا شود که آبروی کسی برود واین غیبت است وگناه کبیره و روبرو می‌شوید با عدم استجابت دعا ویا ممکن است درعصبانیت دروغ وتهمتی زده شود که باز هم گناه کبیره است و برابر است با عدم استجابت دعا
 ...
 چرا دعای ما مستجاب نمی‌شود.
 آنگاه که او را صدا می‌زنی، ندای تو را، و در هرزمانی آهسته با او سخن بگویی نجوایت را می‌شنود.
 هرگاه اراده کنی به واسطه‌ی دعا ، درهای نعمت او را به گشوده شدن و رگبار‌های رحمت او را به بارش می‌خوانی،کندی اجابت او تو را مایوس نکند.
 زیرا هدیه به اندازه نیت توست.
 گاهی اجابت به تاخیر می‌افتد تا اجر سائل فزون‌تر و عطای آرزومند ، فراوان‌تر شود.
 بسا چیزی را میخواهی به تو داده نمی‌شود و در عوض چیزی بهتر از آن در دنیا و یا آخرت به تو خواهد داد ، یا از تو دریغ می‌کند که خیری بهتر از آن به تو بخشد.
 گاهی چیزی را می‌طلبی که اگر به تو داده شودنابودی ایمانت در آن است.
 درخواست‌های تو در چیزی باشد که زیبایی آن دوام دارد و بار نکبت آن از تو دور است.
 ...
 خداوند برای تمام مخلوقات خود زوج قرار داده
 خداوند برای تمام موجوداتی که آفریده ؛ زوج قرار داده که بدون اون ؛ هیچ کمال و پیشرفت و توسعه ای اتفاق نخواهد افتاد و حتی برای الکترون هم زوجی بنام پروتون قرار داده چه برسد برای گیاهان و درختان و حیوانات . پس برای من و تو هم فراموش نکرده ولی برای هرچه آفریده ؛ قدر و اندازه و هدایت و اجابت دعا و زمان خاص برای اجابت دعا قرار داده. خدا با عجله بنده اش؛ عجله نمیکند و در وقت خودش ؛ اتفاق هستی بخش و شادی آفرین را اجازه وقوع میدهد. از مخالفت دیگران هم نهراس که بادبادک با باد مخالف اوج میگیرد.نمازهاتو اول وقت بخوان و ذکرهای مربوطه رو هم بگو اگر ذکر گرفتی و همه چیز رو بخدا بسپار.
 ...
 
 
 ...
 مراسم دویاسین ( با اجازه‌ی استاد اجرا شود)
 1.برای پیداشدن گمشده یابرگشت مال مسروقه با شناسایی سارق ومحل اختفای مسروقه وگمشده انشاءالله:
 دو رکعت نماز دویاسین بخوانیدبطوریکه در هر دو رکعت بجای سوره توحید،سوره یاسین- یس- خوانده شود ودر قنوت بگویید خدایا برمحمد وآل محمد درود بفرست وبحق محمد وآل محمد گمشده مرا- مال مسروقه مرا – صحیح وسالم بمن برگردان.
 وبعد ازسلام نماز140مرتبه بگویید:انه علی رجعه لقادرورب صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم – آیه 8 سوره الطارق – و این مراسم را از این شب جمعه قبل از خواب تا شب جمعه بعدی- بمدت 8 شب- اجرا کنید انشاءالله مقصودخود را در عالم رؤیاخواهید دیدوسریعآ از هر طریق ممکن اقدام کنیدوبعد از شناسایی حتی الامکان آبروداری کنید.
 ...
 سحر و جادو چیست ؟
 سحر از اختیارات انسان نیست.
 سحروجادو ازنظر ابن سینا، وسحر بقول ابن سینای حکیم ،نتیجه امواج اجرام آسمانی وکانیهای زمین است که مرتبآدرسطح زمین اتفاق می‌افتدوهرکس در جوار آن قرار گیرد برای 9 روز میدان دید وفکر وگمان وعمل وبرنامه ریزی اش محدود میشود وایجاد آن کار کسی نیست که عوام به آن معتقدند وبدنبال مقصر می‌گردند. تابحال این سؤال را درباره مه در گردنه گدوک در جاده فیروز کوه پرسیده اید که این مه را چه کسی سر راه ما ایجاد کرده ؟ حتمآجوابتان منفی است، میدانید چرا ؟چون آنرا طبیعی میدانید.
 وبطلان آن فقط بدست کسی شدنی است که بر میدان عمل این امواج سماوی وارضی مطلع باشدو آن کسی نیست جز امیر المؤمنین علی علیه السلام.روحی وارواح العالمین له الفداء.
 مرار سحر کردن روش نداره ودست انسان نیست ویک پدیده سماوی وارضی است وسودجویان متقلب آنرا انحصاری معرفی کرده لودانسان پاک میشود.
 درآیه 153و185سوره شعراء در قرآن، میفرماید : انک انت من المسحرین=تو براستی از سحر شدگانی ودر آیه 81 سوره یونس علیه السلام میفر ماید:ان الله سیبطله=براستی خداوند بزودی سحررا باطل میکند وپیامبراعظم صلی الله علیه و آله وسلم میفرمایند السحر حق =سحر حقیقت است وامام علی علیه السلام دستورالعمل بطلان آنرا داده اند.وبدانید که علی علیه الصلوة والسلام گروهی از مردم که به گرد ایشان حلقه زده بودندرا خطاب قرار دادند و فرمودند: از آسمان وراهها واسرار آن از من بپرسید قبل از اینکه من از بین شما بروم وآن مرد نادان برمیخیزد ومیپرسد : موهای سر من چند تاست ؟
 ...
 مراسم باروری و بارداری نورانی (اجرا با اذن استاد):
وَهُوَ الَّذِی یُنَزِّلُ الْغَیْثَ مِن بَعْدِ مَا قَنَطُوا وَیَنشُرُ رَحْمَتَهُ وَهُوَ الْوَلِیُّ الْحَمِیدُ ﴿الشورى: ٢٨﴾
 و اوست که باران را پس از اینکه [مردم از آمدنش] نومید شدند، نازل می‌کند و رحمتش را می‌گستراند، و او سرپرست و یار [واقعی] و ستوده است
 1)کمربند حضرت مریم سلام الله علیها:
 آیات یک تا هشت سوره مبارکه مریم سلام الله علیها
 را روی پارچه ای نواری وسفید رنگ ،با گلاب وزعفران بنویسید وتا شش ماه بکمرخود ببندید ( فقط در حمام و در حالت جنابت کمربند ر از خود دور کنید)- هروقت کمربند را به هر دلیلی شستید دوباره بنویسید
 2)دراین شش ماه تمام نمازها اول وقت باشد تا زودتر جواب بگیرید
 3)این ذکرها را 10 مرتبه بعد از هر نماز واجب اول وقت بگویید:
 الف) رَ‌بِّ لا تَذَر‌نى فَر‌دًا وَأَنتَ خَیرُ‌ الو‌ٰرِ‌ثینَ . الانبیاء:89
 ب) فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَوَهَبْنَا لَهُ یَحْیَىٰ وَأَصْلَحْنَا لَهُ زَوْجَهُ ورب صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم﴿الأنبیاء: ٩٠﴾
 ج) وَالَّتى أَحصَنَت فَر‌جَها فَنَفَخنا فیها مِن ر‌وحِنا .الانبیاء : 91
 د) رَ‌بِّ هَب لى مِن لَدُنکَ ذُرِّ‌یَّةً طَیِّبَة آل عمران : 38
 4)با گرفتن جواب مثبت در ازمایش یک گوسفند قربانی کنید وبعداز ورود جنین به پنج ماه هم گوسفند دیگری قربانی شود
 5)اگر روز اول محرم در این شش ماه مراقبت قرار گرفت حتمآ به نیت بار داری ، آنروز را روزه بگیرید.
 6)از حالا تا پایان بارداری با وضو باشید وروزی یکمرتبه در نمازصبحتون بجای قل هوالله احد ....در رکعت اول ؛ سوره نور بخوانیدوبا شنیدن خبر بارداری از آزمایشگاه ؛ یک گوسفند قربانی کنید وبین مستمندان در بسته‌های یک کیلویی بدست خودتون توزیع کنیدواز روی تنبلی در توزیع یا از روی دلسوزی؛ به هیچ خیریه ای ندهید.
 
 بیاد نامحرم نباشید که...
 فکر را وقتی به نامحرم مشغول می‌کنید چون کاری نفسانی انجام میدهید فقط خود را گرفتار میکنید وآن نا محرم را درگیر خود نمیکنید پس نمی‌توانید متوقع باشید وقتی بیاد نامحرمی هستید بیادتان باشد
 در ایه کریمه- فاذکرونی اذکرکم- یادم کنید تا یادتان کنم یک اشاره رحمانی هست که وقتی با آیه- الابذکرالله تطمئن القلوب- یاد الله آرامش بدلها میدهد همراه میشود وبااین روایت:اگر بنده ام در تمام طول شبانه روز بیادم باشد من بین او وسهو ؛فاصله میشوم تکمیل میگردد این نتیجه بدست میاد که فقط در امورواجب ومستحب الهام ویادآوری رحمانی وجود دارد.
واز ایه - وَلَا تَکُونُوا کَالَّذِینَ نَسُوا اللَّـهَ فَأَنسَاهُمْ أَنفُسَهُمْ أُولَـٰئِکَ هُمُ الْفَاسِقُونَ- و مانند کسانی مباشید که خدا را فراموش کردند، پس خدا هم آنان را دچار خودفراموشی کرد؛ اینان همان فاسقانند.
وروایت :مَن کَثُرَه فِکرُهُ فی المَعاصی دَعَتهُ إلَیها-هرکس در معصیت زیاد فکر کند بسوی آن کشیده میشود:این نتیجه بدست میاید که فکر را وقتی به نامحرم مشغول می‌کنید چون کاری نفسانی انجام میدهید فقط خود را گرفتار میکنید وآن نا محرم را درگیر خود نمیکنید پس نمی‌توانید متوقع باشید وقتی بیاد نامحرمی هستید بیادتان باشد
 
 
 به عیوب دیگران نپردازید
 درآنچه که من برایش تنبیه پیش بینی کردم دخالت نکنید
 ایشان اگر دروغ گفته بنفع شماست وشما هیچ وظیفه ای در مقابل دروغ وتهمت وغیبت کردن دیگران ندارید زیرا خلاف فرمان شما عمل نکرده بلکه خلاف فرمان خدا عمل کرده واگر اجازه دهید خدا وظیفه اش را در قبال این تبهکاران انجام میدهدوآنگاه شما شاهدید که هیچگاه قاA
Theme : ParsDle